Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

o nás

"Přijďte se pobavit s přáteli, rodinou nebo kolegy a zahrát si bowling s možností vyhrávat panáky. Zaměřujeme se spíše na rekreační hráče, kteří si chtějí společně zahrát a užít si zábavu nejen lámáním rekordů..."

...u nás se nemusíte stydět, pokud Vaše skóre nepřesáhne stovku. Dokonce i úplní začátečníci u nás vyhrávají. Připravili jsme pro Vás řadu soutěží, abyste si bowling maximálně užili. Zakládáme si na přátelském přístupu a na Vaší co největší spokojennosti.

něco z historie

Jsme bývalý bowling U Viktorky, který v květnu 2014 změnil provozovatele. Od prvního dne, kdy jsme podnik převzali, jsme spustili proces rekonstrukce a servisu celého objektu, který běží do dnes. Děkujeme všem našim zákazníkům za trpělivost i za to, že se k nám vracejí. Velice si toho vážíme a děláme vše pro to, abyste se u nás cítili co nejlépe.co vlastně děláme?

Od otevření se snažíme změnit pohled lidí na bowling jako takový. Chceme, aby nebyl brán pouze jako sport, který máte možnost občas vidět v televizi, nýbrž jako jednu z možností, jak zábavně strávit volný čas s přáteli.

Podrobné informace o našich službách naleznete v sekci co nabízíme.